BS real estate a.s.

LOADING

Stupava - Dúbravy Juh

OBYTNÁ ZÓNA STUPAVA - DÚBRAVY JUH. JEDNÁ SA O 49 TYPOVÝCH RODINNÝCH DOMOV VRÁTANE POZEMKOV NA SEVERNOM OKRAJI MESTA STUPAVA.

Rok
Lokalita
Realizuje
Web: www.ere.sk

Riešené územie predstavuje menšiu obytnú zónu na okraji zastavaného územia mesta, ktorú bude zo všetkých strán lemovať zeleň rôzneho charakteru. Územie sa nachádza v prvom stupni ochrany prírody.

Svojimi rozmermi plne spĺňa požiadavky pre komfortné a funkčné bývanie štvor - až päťčlennej rodiny. Každý dom má pripojenie na vodu, kanalizáciu, elektrickú energiu, plyn a telefónnu prípojiku.

Domy sú murované. Zaujímavosťou tohto rodinného domu je, že na malej zastavanej ploche je v rámci dispozície prízemia umiestnená aj garáž, vstupná časť s WC a garážou tvorí akustickú bariéru oddeľujúcu hlavný obytný priestor od ulice.

V podkroví je situovaná spálňa rodičov, kúpeľňa, šatník a dve detské izby. Dobre prístupná povala poskytuje dostatočné skladovacie priestory. Architektonické riešenie objektu umožňuje úplné súkromie aj v radovej zástavbe.

Obytná zóna Stupava Dúbravy Juh sa rozkladá blízko nákupných možností centra Stupavy cca. 10 min pešou chôdzou, základná škola je cca 10 min chôdze, autobusová zastávka 300 m.

Cestujúcich do Bratislavy poteší výborná dostupnosť cez tunel Sitina – v Bratislave za 15 minút. Noví obyvatelia môžu svoje športové aktivity realizovať v tesnej blízkosti svojho bývania, nakoľko sú tu už vybudované funkčné cykloturistické trasy, tenisový areál, golfové odpalisko, krytý bazén. Výhody tejto lokality určite ocenia aj hubári či rybári.

Samotná lokalita sa už v budúcnosti nebude ďalej rozširovať o ďalšie stavebné parcely, čo je dané Územným plánom mesta Stupava.