BS real estate a.s.

LOADING

Villa Cosmopolitan

Villa Cosmopolitan prináša bývanie pre 21. storočie. Kvalita technického prevedenia je samozrejmosť, citlivo doplnená unikátnym architektonickým stvárnením z dielne oceňovaného ateliéru Cakov and Partners.

Rok 2014
Lokalita Bratislava - Karlova ves
Realizuje Cakov and Partners, Metrostav
Web: www.vilacosmopolitan.sk

Projekt Villa Cosmopolitan je lokalizovaný v  Bratislave, Karlovej Vsi, na ulici  Líščie údolie. Nachádza sa v krásnom prostredí širšieho centra mesta cca  4 km (8 min. jazdy autom  ) od historického centra Bratislavy, cez Nábrežie Slobody.

Projekt  sa skladá  z dvoch stavebných objektov,  v ktorých sa nachádza celkovo   15 bytových jednotiek,   jeden obchodný priestor a 8 garážových státí.  Celková úžitková plocha objektu predstavuje 1070,35 m2.  Každý byt  má k dispozícii terasu, resp. loggiu,  ktorých  celková výmera predstavuje  200 m2. 

Objekt  I.  má 6 podlaží, v ktorých sa nachádza  8 mezonetových bytov, v rozmeroch 74 -120 m2 užitkovej   plochy. Ostatných 6 bytov  je menšej veľkostnej kategórie  20 – 47 m2. V podzemí sa nachádzajú priestory pre 5 garážových státí a príslušenstvo.